Informacje o ofercie

Agroturystyka - apartamenty SaunaiSPA nad Zalewem Domaniowskim ( [url ukryty] Napisz do nas ) na skraju lasu - noclegi i miejsce na rodzinny wypoczynek. Na terenie sauna, grota solna, basen zewnętrzny, miejsce do grillowania, grille, duży zielony teren do wypoczynku, rowery, rowerki wodne, łódka wędkarska, internet LTE. Wanna SPA - korzystanie odpłatne (po uzgodnieniu - w miarę możliwości bezpłatne). Dla dzieci - domek z piaskownicą i zjeżdżalnią, woliera z ptakami i królikami. W sąsiedztwie: wypożyczalnia jachtów żaglowych i kajaków, paintball, lasy zasobne w grzyby, szlaki rowerowe, sklepy spożywcze, bary (piwo z beczki), jazda konna. Zalew Domaniowski (5.5 km2). rz Radomce - 20 km od Radomia, 100 km od Warszawy.
Cztery apartamenty (każdy po 70m2) max 5 osobowe (pokój dzienny z tarasem widokowym na jezioro i las, stół i krzesła, kominek, kanapa oraz aneks kuchennym w pełni wyposażony - naczynia, kuchenki, sztućce, czajnik, lodówka. Trzy sypialnie z łazienkami - dwie na górze, jedna na dole z wyjściem na taras ogrodowy.) Zapewniamy Państwu prawdziwą ciszę i niezmącony spokój, jednak oczekujemy tego również od Was, dlatego na terenie: nie tolerujemy zakłócania wypoczynku i spokoju! Nie tolerujemy hałaśliwych zachowań: pijaństwa, wulgaryzmów, krzykliwych rozmów, śpiewów i publicznego odtwarzania muzyki! Głośne zabawy i zakłócanie ciszy innym gościom lub sąsiadom spowoduje wizytę ochrony lub policji, a nawet nakaz natychmiastowego opuszczenia obiektu.
Do imprezowiczów i hałaśliwych - omijajcie nas z daleka!

Cena wynajmu - apartament 4 lub 6 osobowy - preferowany kontakt tel [numer ukryty] Napisz do nas
7 dni (od piątku do piątku) 1700 / 2100 zł (50 zł/osoba/doba)
5 dni (od niedzieli do piątku [numer ukryty] Napisz do nas (60 zł/osoba/doba)
2 dni (weekend, piątek - niedz [numer ukryty] Napisz do nas (75 zł/osoba/doba)
W cenie noclegu: rowerki wodne, rowery, basen zewnętrzny, grota solna, sauna fińska, łódki wędkarskie, internet, wyposażona kuchnia w każdym apartamencie, grille, widokiem na jezioro i las. Wanna SPA odpłatnie lub w miarę dostępności po uzgodnieniu bezpłatnie).
pokoje dwuosobowe w apartamencie 6-osobowym 150 zł
pokoje jednoosobowe w apartamencie 6-osobowym 80 zł


Regulamin wynajmu i rezerwacji apartamentów, Wólka Domaniowska 44
§1. Postanowienia ogólne.
1. Niniejszy regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu Apartamentów wczasowych. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia zadatku 50% ceny pobytu) umowę najmu uważa się za zawartą.

§2. Rezerwacja i zadatek.
2. Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną, SMS lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na: Bank PEKAO S. A. Nr konta [numer ukryty] Napisz do nas [numer ukryty] Napisz do nas 4205 - kwotę zaliczki, o której mowa w pkt. 1 w ciągu 2 dni (liczy się data zaksięgowania na koncie odbiorcy). Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji wstępnej.
3. Dokonując rezerwacji Wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dnia [url ukryty] Napisz do nas . o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
4. Wpłata zaliczki przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu.
5. Właściciel ma prawo pobrać zwrotną kaucję w kwocie do 300 zł.
6. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką w dniu przyjazdu.
7. Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należności za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu.
8. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
9. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.

§3. Użytkowanie Apartamentu podczas pobytu.
10. W Apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Poza obszarem wynajmowanego Apartamentu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Zakaz skakania do basenu. Obowiązuje zakaz korzystania z urządzeń SPA przez osoby nietrzeźwe. Strefa Spa czynna do godz. 20. Wanna SPA 7 osobowa - korzystanie odpłatne (po uzgodnieniu - w miarę możliwości bezpłatne).
11. Zapewniamy Państwu prawdziwą ciszę i niezmącony spokój, jednak oczekujemy tego również od Was, dlatego na terenie obiektu: wymagamy stosowania się do ciszy i powstrzymywanie od hałaśliwych zachowań. Nie tolerujemy zakłócania wypoczynku i spokoju! Nie tolerujemy: głośnych rozmów i śpiewów, odtwarzania publicznego muzyki, wulgaryzmów i pijaństwa! Głośne zabawy i zakłócanie ciszy innym gościom lub sąsiadom spowoduje wizytę ochrony lub policji a nawet nakaz natychmiastowego opuszczenia obiektu - właściciel ma prawo do natychmiastowego wypowiedzenia Najmu.
12. (Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny).
13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Apartamencie nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, palników gazowych oraz świec. Zabrania się wnoszenia do Domku łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
14. O konieczności dokonania napraw w Apartamencie przed przystąpieniem do użytkowania Wynajmujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Właściciela obiektu.
15. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu Apartamentu w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych oraz urządzeń sanitarnych.
16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu.
17. Akceptujemy zwierzęta pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu podczas rezerwacji oraz, że nie będą zagrażały i przeszkadzały osobom mieszkającym w pobliżu. Wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta ponosi Wynajmujący.
18. Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Właścicielem a Wynajmującym jest prawo polskie. Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku nieporozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela.
19. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z Mieszkania (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), należy się liczyć z dodatkową opłatą uzgodnioną z właścicielem lub zerwaniem umowy ze wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.

§4. Odbiór apartamentu.
20. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 (przyjazd), a kończy o godz. 11:00 (wyjazd). Możliwe inne uzgodnienia.
22. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w apartamencie w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.
23. Na okres wyjazdu - pobytu zalecane jest zawarcie ubezpieczenia we własnym zakresie. Najpełniejszej informacji na ten temat udzielą Państwu firmy ubezpieczające turystów.
24. Cena usług świadczonych przez Właściciela Mieszkania nie obejmuje ubezpieczenia. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby) w czasie całego rekreacyjnego pobytu, firma nie ponosi odpowiedzialności.
25. Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać apartament, tzn. sprawdzić: meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w apartamencie.
26. Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela.
27. Właściciel dopuszcza możliwość stwierdzenia uszkodzeń tzw. ukrytych, ale tylko w elementach niewidocznych (takich jak uszkodzone łóżko, drzwi do szafy itp.)
28. Brak uwag ze strony Wynajmującego co do takich uszkodzeń w ciągu 4 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń co do całego lokalu.
29. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w Apartamencie w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.

Wynajmujący:
1.
2.
3.
4.
5.
data, podpis.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2016-06-30.
Wyświetlenia oferty: 31301.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 50 do 100
Liczba miejsc:
24
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • możliwość wyżywienia
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
 • basen
 • sauna

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.