Oferuję do wynajęcia na pobyt krótkoterminowy nowy, luksusowy, dwupoziomowy apartament „Morska Przystań” urządzony w stylu marynistycznym w miejscowości Żarnowska, 3 km od centrum Łeby. Usytuowany jest on na piętrze, z przestronną antresolą i dużym balkonem, w zamkniętym kameralnym kompleksie apartamentów Łebska Ostoja. Obiekt o powierzchni 52 m² przeznaczony dla 2- 4 osób posiada miejsce parkingowe w cenie apartamentu. Kompleksowo i nowocześnie urządzony apartament spełni Państwa najwyższe oczekiwania.
Salon z wygodną, rozkładaną sofą (z możliwością spania dla 2 osób) i fotelem zapewni wypoczynek przed telewizorem z filiżanką dobrej kawy lub aromatycznej herbaty. Świetnie urządzony aneks kuchenny umożliwia przygotowanie dla całej rodziny i wspólne spożywanie posiłków oraz narady rodzinne przed wyruszeniem na piękne nadmorskie szlaki. Na balkonie, wyposażonym w meble ogrodowe, można wylegiwać się do woli - korzystać z ciepłych, słonecznych promieni za dnia oraz podziwiać zachód słońca nad ruchomymi wydmami.
Piękne, marynistyczne wnętrze apartamentu pozwoli poczuć nadmorski klimat i prawdziwie wypocząć. Antresola z elementami naturalnego drewna, urządzona w stylu "kajuty okrętowej", stanie się azylem dla pragnących chwili wytchnienia i odpoczynku. Zapewni też wygodny nocleg dla 4 osób (dwa pojedyncze łóżka i jedno łózko podwójne). Zlokalizowana na antresoli dodatkowa toaleta stanowi wygodne rozwiązania dla odpoczywających, a łóżka i materace zapewnią spokojny i zdrowy sen. Garderoba zlokalizowana przy wejściu umożliwia przechowanie toreb podróżnych, sprzętu plażowego, obuwia czy wierzchniego okrycia.
Goście apartamentu mogą korzystać z infrastruktury rekreacyjnej na zamkniętym terenie osiedla: basen kąpielowy z brodzikiem dla dzieci, mini golf, dobrze wyposażony plac zabaw dla małych dzieci i boisko do siatkówki plażowej dla starszych oraz siłownie outdoor fitness dla wszystkich chętnych.
Goście, którzy potrzebują odrobinę ciszy i samotności powinni zaopatrzyć się w sprzęt wędkarski i spróbować swoich umiejętności wędkarskich w wodach oddalonego o 1,8 km jeziora Łebsko. Bliskość Słowińskiego Parku Narodowego oraz pięknych łebskich plaż daje możliwość zarówno plażowania jak i wypoczynku czynnego: wędrówek, wspaniałych wypraw rowerowych, zwiedzania ruchomych wydm lub pływania po jeziorze Łebsko (konieczny własny sprzęt).
Koszt wynajęcia apartamentu:
- w terminie 19.04.2021 - 24.06.2021 - 320 zł/dobę
(przy pobycie krótszym niż 7 dni pobierana jest dodatkowa opłata za sprzątanie - 145 zł);
pobyt wekendowy +10%;
- w terminie 25.06.2021 - 29.08.2021 - 400 zł/dobę (pobyty tylko 7, 14, 21 dniowe)
cały pobyt (7 dni) 2800 zł dla 4 osób, 3290 dla 5 osób, 3580 dla 6
osób.
- w terminie 29.08.2021 - 17.10.2021 - 320 zł/dobę
(przy pobycie krótszym niż 7 dni pobierana jest dodatkowa opłata za sprzątanie - 145 zł);
pobyt wekendowy +10%;
- w terminie 17.10.2021 - 03.01.2022 - 250 zł/dobę
(przy pobycie krótszym niż 7 dni pobierana jest dodatkowa opłata za sprzątanie - 145 zł);
pobyt wekendowy +10%;
W sezonie grzewczym do ceny doliczany jest koszt faktycznie
zużytej energii elektrycznej - 0,8 zł/kWh.
Wydanie apartamentu od godz. 16.00
Odbiór apartamentu do godz. 11.00
Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu dopytania o szczegóły pobytu i potwierdzenia dostępności terminu.
Wymagany jest zadatek w wysokości 30% kosztu wynajmu po uprzednim potwierdzeniu przez wynajmującego dostępności apartamentu. Kaucja - 500 zł zwrotna w dniu wyjazdu na wskazany rachunek bankowy.
Apartament wynajmujemy gościom bez zwierząt.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.lebamorskaprzysta.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2021-04-20.
Wyświetlenia oferty: 305.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
brak informacji
Średnia cena / osobę:
od 50 do 100
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne