Reklama dodatkowa

Informacje o serwisie fajnewczasy.pl

Reklama dodatkowa

Pozycjonowanie

Każdy obiekt w ramach abonamentu rocznego otrzymuje 300 punktów pozycjonujących. Obiekty w ramach abonamentu rocznego (z tą samą ilością punktów) wyświetlają się w kolejności losowej, zmiana następuje co godzinę.

W ramach usługi pozycjonowania można dokupić punkty pozycjonujących, aby podwyższyć swoją pozycję na liście wyszukiwania. Wówczas obiekt z większą ilością punktów wyświetla się wyżej w stosunku do obiektów z mniejszą ilością punktów. Obiekty z tą samą ilością punktów wyświetlają się w kolejności losowej między sobą.

Koszt 1 punktu pozycjonującego wynosi 1zł brutto / rok.
Punkty przyznawane są na okres 1 roku.
Minimalna liczba zakupionych punktów  - 200 pkt.
Kolejne punkty dostępne są w pakietach co 50 punktów.
W każdej chwili można wykupić dodatkowe punkty pozycjonujące, aby podwyższyć swoją pozycję.
 


Oferty promowane

W ramach tej usługi obiekty promowane wyśweitlają się w prawej kolumnie na stronie danej miejscowości.  Liczba oferta promowanych jest ograniczona do 5. Oferty promowane zmieniają się między sobą kolejnością.  

Oferta pojawia się w każdej kategorii po wejściu na miejscowość (np. miejscowosc noclegi, miejscowosc apartamenty, miejscowosc kwatery prywatne, itp).

Dodatkowo oferty promowane wyświetlają się na stronie wojewodztwa, regionu i na stronie głównej. Trafiają tutaj w ramach losowania z puli ofert promowanych.
Koszt usługi wynosi 800zł brutto / rok (cena nie zawiera abonamentu rocznego)Boks reklamowy

Boks reklamowy to reklama formatu 270x200px w postaci zdjęcia głównego obiektu wraz z jego nazwą i nazwa miejscowości. Reklamy zmieniają się między sobą w odstępach. Kolejność wystepowania po sobie obiektów w boksie reklamowym jest przypadkowa.
Liczba obiektów w boksie reklamowym jest ograniczona do 5 dla danej miejscowości.

W ramach tej usługi oferta znajduje się stale na stronie danej miejscowości i jej podkategoriach np (noclegi miejscowosc, kwatery prywatne miejscowość, domki letniskowe miejscowosc).

Dodatkowo reklama wyśweitla się na stronie danego wojewodztwa, regionu i na stronie głownej. Obiekty trafiają tutaj w ramach losowania z puli obiektów dodanych do Boksu reklamowego.

Obiekty zamieszczone w bokscie reklamowym znajduja się nad ofertami promowanymi.Koszt usługi wynosi 1200zł brutto / rok (cena nie zawiera abonamentu rocznego).